Loading...

Маккейн: Путін має заплатити за окупацію Криму

Затвердження нових санкцій США проти Росії доводить прагнення Вашингтону змусити Росію заплатити за свої агресивні дії.

Про це заявив впливовий американський сенатор, голова Комітету з питань Збройних сил Джон Маккейн, коментуючи рішення президента США Дональда Трампа підписати «Акт щодо протидії противникам Америки шляхом запровадження санкцій».

«Хоча американці щиро сподіваються на кращі відносини із Росією, цей законодавчий акт є наполяганням на тому, що Володимир Путін та його режим повинні заплатити справжню ціну за напади на демократію, порушення прав людини, окупацію Криму й дестабілізацію України», – йдеться у зверненні Маккейна.

Він також висловив сподівання, що президент Трамп «голосно говоритиме про російську агресію».

«Набуття чинності цим законом, який мав двопартійну підтримку в обох палатах Конгресу, надсилає чіткий сигнал друзям та ворогам, що США притягуватимуть держави до відповідальності за агресивну й дестабілізуючи поведінку, що загрожує національним інтересам нас та наших партнерів», – наголосив сенатор.

Нагадаємо: учора президент США Дональд Трамп підписав закон H.R.3364 «Акт щодо протидії противникам Америки шляхом запровадження санкцій», який серед іншого передбачає істотне посилення тиску на Росію та підтримку суверенітету й територіальної цілісності України.
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *