Маккейн назвав довіру Трампа до Путіна загрозою нацбезпеці США

Сенатор США Джон Маккейн вважає, що довіра президента Трампа словам Путіна про невтручання Росії у внутрішні справи США ставить під загрозу національну безпеку країни, йдеться в заяві, розміщеній на офіційному сайті сенатора.

“Немає ніякої “Америки перш за все”, коли довіряєш словам полковника КДБ, а не американському розвідувальному співтовариству. Не існує “принципового реалізму” у співпраці з Росією, щоб підтримати кривавий режим Асада, який залишається найбільшою перешкодою для політичного рішення, спрямованого на припинення кровопролиття у Сирії”, – йдеться в заяві.

За словами Маккейна, Володимир Путін “не переймається інтересами Америки”.

“Вірити в інше – це не просто наївно, це ставить під загрозу нашу національну безпеку”, – заявив сенатор США.

Раніше Трамп заявив, що його російський колега Володимир Путін дуже ображається через звинувачення США щодо втручання РФ у американські вибори президента. За словами Трампа, Путін заперечує втручання Кремля в американські вибори “щоразу”, коли вони зустрічаються, і виглядає при цьому дуже ураженим.

Нагадаємо, після виборів президента США восени 2016 року ЦРУ дійшло висновків, що хакерські атаки з боку Росії на офіційні установи під час кампанії були спрямовані безпосередньо на підтримку Дональда Трампа.

Пізніше національна розвідка США виклала в публічний доступ незасекречену версію доповіді про “втручання Росії у вибори”. Документ має і секретну версію, яку раніше представили Бараку Обамі і Дональду Трампу.

Згідно з документом, президент Росії Володимир Путін наказав провести хакерські атаки з метою вплинути на американські вибори.