Ляшко повідомив про вихід Мосійчука з “Радикальної партії”: баба з воза – кобилі легше

Лідер “Радикальної партії” Олег Ляшко повідомив про вихід народного депутата Ігоря Мосійчука з його партії.

Про це Ляшко розповів в ефірі телеканалу Newsone.

“Я хочу вас поінформувати, що Ігор (Мосійчук – УП) народний депутат України, але в вашій студії сьогодні він не буде представляти “Радикальну партію”. Сьогодні вранці у мене була розмова з Ігорем Мосійчуком. Він заявив мені про те, що він подає заяву про вихід із “Радикальної партії”. Я вітаю його з цим рішенням, баба з воза – кобилі легше”, – сказав Ляшко.

Народний депутат Ігор Мосійчук про це й сам повідомив у п’ятницю, 24 травня, на сторінці в Facebook.

Це було нелегке, добре зважене рішення, яке я був змушений ухвалити. Серйозні ідеологічні розбіжності спричиняли конфлікти з окремими членами команди. Я не можу йти всупереч власним переконанням, і не хочу працювати в атмосфері конфронтації з людьми, яких, незважаючи на всі розбіжності, глибоко поважаю”, – написав він.

Мосійчук подякував лідеру партії Олегу Ляшку за роки співпраці. “Не маю ні підстав, ні бажання для будь-якої ворожнечі, або протистояння. Іду з повагою і вдячністю, і обіцяю, що яка б не склалася ситуація в країні і політиці, ніколи не скажу поганого слова на адресу партії та її представників. Це моя данина нашому, спільно пройденому, шляху”, – зазначив Мосійчук.

При цьому, нардеп запевнив, що не збирається на відпочинок і продовжить громадську і журналістську, а можливо, і політичну діяльність.

“Зараз Україна як ніколи потребує тих, хто готовий боротися за її майбутнє. Як це буду робити я, багато в чому залежить від стану мого здоров’я. Зараз визначаюся щодо подальших дій. Як тільки ухвалю конкретне рішення – повідомлю громадськості і ЗМІ”, – резюмував Мосійчук.

Нагадаємо:

 На позачергових виборах у 2014 році Ігор Мосійчук балотувався до Верховної Ради від “Радикальної партії Олега Ляшка”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *