Луценко замахнувся на дуже крупну рибу

Генпрокурор Юрій Луценко мало не щодня демонструє результат – на хабарах і організації злочинних схем затримуються досить великі чиновники. Тепер важливо, щоб у прокурорських вистачило професіоналізму зібрати доказову базу і не втратити ці справи в судах.

До речі, є в активі Луценко і політики. І не тільки втікач нардеп Онищенко. Намітилася ще одна розробка – по куму Путіна Віктору Медведчуку. Правда, схоже, прямих доказів проти нього поки немає, а тому Луценко заявив, що якщо хтось дасть на нього свідчення, то він не побоїться звинуватити.

А справа в тому, що в країні стали створюватися якісь організації, які агітують народ не платити державі податки і самі намагаються їх збирати. Нібито батьком цієї схеми і є Медведчук. З цього приводу навіть було проведено нараду президента з силовиками.

Більш детально про цю історію розповіла прес-секретар Луценка Лариса Сарган.

Пізніше Медведчук шляхом поширення заяви від “Українського вибору” відмежувався від створення таких організацій, про які заявив Луценко, при цьому не забув про свою фішку – мовляв, нічого цього не було, якби ми мали у нас федералізацію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *