НАБУ розбереться зі «Стіною Яценюка»

Народні депутати звернулися до Національного антикорупційного бюро України з проханням перевірити куди витратили фінанси, які бюджет виділив на будівництво «стіни» на кордоні. Про це повідомив позафракційний народний депутат Борислав Береза у Facebook.

«Подзвонив журналіст і поцікавився подальшим розвитком справи по «Стіні» Яценюка, яка насправді виявилася городними гратами. Пояснюю йому, що спільно з іншими депутатами на підставі отриманих офіційних відповідей держструктур і зібраної інформації ми звертаємося в САП і НАБУ, щоб вони дали відповідну оцінку діям Яценюка», – зазначив Береза.

Депутати заявляють, що екс-міністр України Арсеній Яценюк замість обіцяного масштабного проекту зведення «Європейського валу» збудував на кордоні лише паркан з колючого дроту. Така ситуація викликає у депутатів підозру, що гроші, які виділили на проект, хтось присвоїв собі.

Окрім того, вони заявляють, що не можуть навіть у порівняння поставити стіну в Україні та стіну в Ізраїлі, яка захищає їх від терористів з Палестини. Депутати повідомляють, що на проект виділено поетапно 200 і 400 млн. грн. Будівництво огорожі продовжує фінансуватися.

Нагадаємо, на облаштування кордону з Росією у 2016 році виділили 200 мільйонів гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *