Київський Гідропарк завалений сміттям і не має туалетів, – соцмережі

У Києві зона відпочинку «Гідропарк» перетворилася на величезний смітник посеред міста.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив активіст Олександр Соколенко.

«Фоторепортаж про те, на що «зусиллями» міської влади перетворився Гідропарк, з якого просто не вивозять сміття. Та й скидати киянам його фізично нікуди – контейнери для збирання відходів у зоні, де щодня відпочивають десятки тисяч осіб, просто відсутні», – написав він.

Активіст опублікував понад десяток фото заваленого сміттям Гідропарку. Також він зауважив, що люди «справляють нужду просто у кущах», бо у парку немає туалетів.

«Якщо біля станції метро чи Молодіжного пляжу ще можна знайти неймовірно смердючий, але все ж туалет а-ля «вигрібна яма», то на території пляжу Довбичка туалет відсутній, і тисячі відпочивальників справляють малу та велику нужду просто у найближчих кущах», – написав активіст.

Oleksandr Sokolenko

9 годин тому

Зона відпочинку Гідропарк – величезний смітник посеред Києва.
Фоторепортаж про те, на що “зусиллями” міської влади перетворився Гідропарк, з якого просто не вивозять сміття. Та й скидати киянам його фізично нікуди – контейнери для збирання відходів у зоні, де щодня відпочивають десятки тисяч осіб, просто відсутні.
Як і туалети, між іншим. Якщо біля станції метро чи Молодіжного пляжу ще можна знайти неймовірно смердючий, але все ж туалет а-ля “вигрібна яма”, то на території пляжу Довбичка туалет відсутній як такий, і тисячі відпочивальників справляють малу та велику нужду просто у найближчих кущах.
То може варто спочатку навести лад у центрі рідного міста, а вже потім возити сміття зі Львова?

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *