Loading...

Квартирні лічильники в Україні не підходять? Європейці дурні? А хитрож*пі украмонополісти з лічильником-колгосп розумні? – експерт

Дайте Сергію Боднару в руки калькулятор…
-Польський мембранний сучасний газовий лічильник Metrix коштує 850грн.
-Будинковий газовий ”колгосп” коштує 50000грн.
– Якщо 50000грн/850грн=59 квартирних лічильників. Якщо врахувати що частина мешканців вже раніше встановили лічильники за свої кошти, то можемо вважати, що на ці кошти можна повністю забезпечити квартирним обліком 70-квартирну багатоповерхівку.
– Труба, кран і монтажні роботи коштують ще 850грн.
То ж можемо чесно казати, що квартирний облік дорожчий у ДВА рази, а не у П’ЯТЬ разів.
Якщо ж будуть просувати на ринку ”свої” фірми Самгаз за ціною 1100грн, та ще й ”свої” монтажні фірми з такими ж апетитами- то можна і у ДЕСЯТЬ разів дорожче поразувати.
Головна проблема в Україні- монополія. Хоч для вигляду і фейково розділена.
Якщо би запустили в Україну декілька газових компаній, які встановлять оперативно до 2018року квартиний облік за розумними цінами- і нехай тоді постачають газ. Тоді б все стало на свої місця.
А так ми маємо купку людей біля ”газової цицьки”, які дурять 10 мільйонів українців (3млн.квартир без обліку газу).
PS. Якщо газові ”професори” сумніваються у цінах- можна організувати вагонні поставки газових лічильників в Україну. Можна Європу попросити про допомогу. Але ні в якому разі не грошима. Тільки бартером- лічильниками. І під жорстким контролем.
PS. Чи може європейські лічильники в Україні не підходять. І поляки, чехи, німці є нерозумні? А хитрож@пі українські монополісти є найрозумніші в світі?

Роман Співак

http://www.epravda.com.ua/columns/2017/07/28/627504/

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *