Олександр Тверськой: Казав, кажу і буду казати, що Крим – це Україна

Чотири роки Крим знаходиться в російській окупації. Четвертий рік я публічно пишу і кажу, що Крим – це Україна. Я не приховую свого імені, я не ховаю свою зовнішність. Я не займаюся дріб’язковим рахміроковуванням, не намагаюся всидіти на двох стільцях і не шукаю вигідної та безпечної для себе позиції. І мені трохи дивно чути, як деякі дорікають мені в тому, що говорити це безглуздо, що слова нічого не змінюють, що це і так зрозуміло.

По-перше, я, на жаль, не обирав де мені народитися і є громадянином РФ. І це мій громадянський і людський обов’язок – не мовчати, коли країна, де я народився і виріс, творить такі нелюдські і кричущі злочини і творить вона це, прикриваючись моїм ім’ям в тому числі.

По-друге, я в якійсь мірі людина популярна, мене читають десятки, якщо не сотні (ще публікації в ЗМІ) тисяч людей по всьому світу і борг будь-якої людини, яка володіє увагою мас – не мовчати в хвилини таких потрясінь.

По-третє, моя діяльність публіциста і журналіста з самого початку не передбачає брехні або догоджування владі і суть її полягає в тому, щоб доносити до людей факти, викривати злочини влади, виявляти на світло виразки цього суспільства і боротися з пропагандою.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *