Головний санлікар: у 2022 році всім українцям треба пройти повторний курс вакцинації

Заступник глави Міністерства охорони здоров’я України Ігор Кузін попередив співгромадян, що у протиковідних вакцин є певні особливості, які можуть потребувати проходження повторного курсу щеплень.

МОЗ має намір у 2022 році провести ревакцинацію населення України від коронавірусу. Про це повідомив головний санітарний лікар країни Ігор Кузін.
За словами представника МОЗ, поки планів щодо необхідності введення бустерного щеплення у відомстві не розглядають.

Йдеться про вакцину, яка підсилює імунізацію. Згодом захист, якій формується після отримання людиною двох щеплень від коронавірусу, слабшає. Організм стає все більш вразливим перед небезпечною інфекцією.

Кузін зазначив, що варіант введення бустерної дози вакцини від COVID-19 розглядається тільки відносно деяких категорій населення. В першу чергу, це особи з хронічними захворюваннями і ослабленим імунітетом. Для решти громадян України бустерна вакцина поки не передбачена.

Головний санлікар також зазначив, що всім українцям доведеться проходити повторний курс вакцинації заново в 2022 році.

“Поки не розглядається рекомендація про введення таким людям бустерної дози. Поки ми плануємо використовувати повний курс ревакцинації в наступному році. Тобто людина, яка отримала дві дози в 2021 році, повинна отримати такі ж дві дози в 2022 році”, – пояснив Ігор Кузін .

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram