Loading...

Кремль заборонив державним ЗМІ “хвалити” Трампа

У Росії переживають танення надій щодо нової американської адміністрації і президента США

Російські державні телеканали більше не будуть “оспівувати хвалебних од” новому президенту США Дональду Трампу про дружбу з Росією. Про це повідомляє Bloomberg з посиланням на обізнані з ситуацією джерела, передає Republic.
Відзначається, що розпорядження Кремля стосується державних телеканалів, а в Адміністрації президента РФ це пояснюють відсутністю глядацького інтересу до роботи Трампа на посаді президента США.
Bloomberg також відзначає, що рішення “стримати публічні очікування” з приводу поліпшення відносин США і Росії з’явилося після звільнення радника американського президента Майкла Флінна. Він пішов у відставку на тлі скандалу через його контакти з російським послом в США.
Одним з головних “ударів” Трампа по Росії стала його заява про захоплення російськими військами Криму. Російські чиновники вже не так завзято кидаються коментувати новини з Вашингтона, як це було раніше на тлі очікувань від нової адміністрації Білого дому.
У свою чергу російський журналіст Костянтин Еггерт підтвердив Deutsche Welle “кремлівську антитрампівську цензуру”.
За його даними, холдинг ВГТРК, куди входить в тому числі телеканал “Росія”, отримав вказівку, суть якої зводиться до короткої фрази: “Трампа більше немає”.
“Найближчим часом головний російський державний телеканал зведе освітлення подій, що відбуваються в Сполучених Штатах Америки до мінімуму. Прокремлівські учасники політичних ток-шоу почнуть говорити, що завжди були впевнені – ніяких особливих змін з приходом Дональда Трампа в Білий дім не відбудеться (хоча ще тиждень тому вони говорили зворотне) “, – стверджує Еггерт.
Раніше британське видання Financial Times писало, що відставка радника з національної безпеки Майкла Флінна робить будь-яке перезавантаження або “велику угоду” президента США Дональда Трампа з російським лідером Володимиром Путіним менш імовірними. Як зазначається, після відставки Флінна для Трампа зміна підходу до Росії або будь-які поступки щодо санкцій будуть ще більш ризикованим кроком.

Нагадаємо, днями в Білому домі заявляли, що Дональд Трамп чекає, що РФ займеться деескалацією в Україні і поверне Крим.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *