“Креативності” немає меж: підприємці шукають можливсті, щоб обійти карантин вихідного дня

“Креативності” немає меж. У Києві подали на реєстрацію статут Всеукраїнської Релігійної Організації “Велосипедна Церква України”. Про це повідомив засновник компанії Veliki Олексій Кушка на своїй сторінці у Facebook.

«Ми подаємо на реєстрацію статут Всеукраїнської Релігійної Організації «Велосипедна Церква України» — @ukranian.bicycle.church

“Богослужіння будуть проводитись на базі магазинів veliki.ua. Наша місія нести світле, велосипедне майбутнє в голови та серця людей. Просвітлювати їх та наставляти на велосипедний шлях”, – цинічно оголосив бізнесмен.

https://www.facebook.com/oleksii.kushka/posts/3294074547385851

Нагадаємо:

Це не перший “креатив”. Напередодні у Тернополі хостел “перетворили” на монастир, аби працювати на вихідних.

Деякі власники бізнесів знайшли спосіб працювати і під час цих обмежень. Зокрема Тарас Ковальчук, власник хостелу, на своїй сторінці в мережі Фейсбук повідомив про створення релігійної організації “Братство Лисих”, яке запрошує до себе у Тернопіль паломників.

12.11.2020 десять однодумців на загальних зборах проголосували за створення релігійної організації “Братство Лисих” та затвердження статуту. Тому на ці вихідні хостел буде працювати у форматі монастиря, Леліві – трапезна, Лисий – храм. Ст. 35 Конституції України:

“Кожен має право на свободу світогляду і віросповідання. Це право включає свободу сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, безперешкодно відправляти одноособово чи колективно релігійні культи і ритуальні обряди, вести релігійну діяльність”.

Також ми пропонуємо паломницькі тури у Тернопіль, навіть на вихідні! Лисий – це не зовнішній вигляд – це стан душі! Ну і ми не уточняємо, хто де Лисий!”, – ідеться у повідомленні.

У Тернополі хостел "перетворили" на монастир, аби працювати на вихідних - фото 1