Loading...

«Країна матиме чергового «вовка», яким керуватимуть олігархи», – Бабак

Комітет із питань будівництва, містобудування та житлово-комунального господарства Верховної Ради подаватиме на розгляд парламенту одну кандидатуру – Юрія Шульгу як члена номінаційного комітету НКРЕКП.

«Безпрецедентна явка на комітет будівництва, містобудування і ЖКГ. 11 членів комітету, при стандартній явці – 7 осіб. Кадрове питання вибору члена конкурсної комісії від Верховної Ради для номінації членів НКРЕКП. Із трьох кандидатів обрали кандидатуру за поданням фракції БПП, Шульгу Юрія Івановича, працюючого пенсіонера, доцента кафедри автоматизації Київської політехніки», – зазначає народний депутат «Об’єднання «Самопоміч» Альона Бабак.

За словами народного депутата, підтримка цього кандидата була практично одноголосним голосуванням – лише вона та депутат Одарченко із фракції «Батьківщина» не підтримали його при рейтинговому голосуванні: «Тобто, узгодження кандидатури між БПП, Народним фронтом, Опоблоком, групами «Відродження» та «Воля народу» відбулося ще до засідання комітету, оскільки обраного кандидата подала лише фракція БПП, а представники інших фракцій підтримали саме цю кандидатуру, навіть не подавши своїх кандидатів».

Як результат, наголошує Альона Бабак, великі енергетичні бізнеси і далі керуватимуть державою: «Головне – в результаті маємо чергового «вовка», який буде керуватися олігархами, які між собою домовилися і яких проблеми пересічних громадян зовсім не хвилюють».

Щодо звіту Дмитра Вовка в парламенті Олена Бабак сказала:

«Незалежний» регулятор призначає в країні європейські тарифи у той час, як 50% населення України – за межею бідності!»

Під час звіту голови НКРЕКП у парламенті країна стала свідком ганебних явищ.

«Від найбільшої фракції у парламенті сьогодні було свідчення про те, що незалежний регулятор є залежним, що його рішення можуть піддаватись політичному тиску, а не судовим позовам, як написано в законі.

Друге ганебне явище – цей регулятор абсолютно не розуміє свої функції. Він називає популізмом те, що в економіці називається платоспроможністю і економічною доступністю. Вони нас орієнтують на ринкові ціни Європи в той час, як 50% населення України – на субсидіях. Це люди, які є за межею бідності за визначенням усіх міжнародних стандартів», – наголосила Альона Бабак.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *