КОЛИШНІЙ НАЧАЛЬНИК ВУКГ АНАТОЛІЙ ФЕСЕНКО ЗНАЄ, ЯК ВИВЕСТИ СВОЄ ПІДПРИЄМСТВО ТА РІДНЕ МІСТО З КРИЗИ

Анатолій Фесенко відомий переяславцям як багаторічний начальник виробничого управління комунального господарства та депутат міської ради трьох скликань. Пропонуємо читачам цікаву розмову, в якій ця неординарна людина розповідає про себе, розмірковує про міські проблеми та пропонує шляхи їх вирішення.

Наша розмова з колишнім керівником ВУКГ не була випадковою. Адже та ситуація, яка склалася нині на цьому комунальному підприємстві, вимагає прийняття якихось кардинальних рішень та вжиття невідкладних заходів для його порятунку. 1 500 000 гривень збитків, це лише результат невмілого й некомпетентного керівництва ним протягом останнього року. Виявлені депутатською комісією чисельні  зловживання лише підтверджують це. Роздуті штати, прогалини в кадровій роботі, розбазарювання коштів, махінації з паливно-мастильними матеріалами і багато іншого,  привели ВУКГ на край прірви, про яку тепер розповідає і новий керівник, і сам міський голова.

А чим керувався Тарас Вікторович, призначаючи свого часу на цю посаду Сергія Бута, людину без досвіду роботи та відповідної освіти? На це запитання відповідь може дати лише він сам….

Отож, щоб самим розібратися в ситуації та допомогти зрозуміти її нашим читачам, ми й запропонували колишньому керівнику ВУКГ відповісти на наші запитання.

Отож читайте у свіжому випуску газети інтервю з А.І. Фесенком та робіть власні висновки і не думайте, що ми ставили йому лише “зручні” запитання

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *