19 травня: один пацієнт з інфекційного відділення пішов на самоізоляцію

Як повідомив заступник директора КП «Переяславська ЦРЛ» Микола Володимирович Тарасюк, на 8 годину ранку 19 травня в лікарні перебуває 47 хворих із різними діагнозами, з них 16 – в інфекційному відділенні.
 Із тих, хто знаходиться в інфекційному, на сьогоднішній день 4 лікуються від COVID-19, а 8 мають підозри на зараження. 
Один чоловік із Бориспільщини 1979 р.н., який вже має перший негативний тест на коронавірус і почувається нормально, виписався додому на самоізоляцію.
Всього за минулу добу із лабораторії було отримано 5 тестів. Всі вони негативні.
Протягом минулої доби поступили двоє людей із підозрами на COVID-19: жінка з Бориспільщини 1964 р.н. і хлопець з Переяслава 2002 р.н.
Загальна картина на Переяславщині згідно даних ЦРЛ на ранок 19 травня така: 1 хвора з Переяслава (24-річна жінка) та четверо людей (чоловік і дружина) та 42-річна жінка з Бориспільщини. Крім того, є  8 підозр на коронавірус.
При цьому є хворі на коронавірус, яких реєструє Центр первинної допомоги й лікуються вони під наглядом лікарів первинної ланки та не потребують госпіталізації, перебуваючи на самоізоляції. Інформації про те, скільки людей хворих та з підозрою на зараження коронавірусом перебувають під наглядом лікарів первинної ланки, редакція, на жаль, не має.
За даними пресслужби Київської обласної державної адміністрації, станом на ранок 19 травня лабораторно підтверджених випадків у Переяслав-Хмельницькому р-ні 7: ( с. Пристроми -1; с. Стовп’яги -1; с. Циблі -1; с. В. Каратуль-1; с. Ульянівка –2, с Дівички – 1). У місті  Переяслав​ 8 таких хворих. Деякі з цих людей були виписані з лікарні і проходять подальше лікування під наглядом медиків вдома, інші ж були під наглядом медиків первинної ланки від початку своєї хвороби  (статистика КОДА вже кілька днів залишається незмінною)
Станом на ранок 19 травня в Україні офіційно підтверджено 18 876 випадків коронавірусу COVID-19. З них 260 фактів зараження були виявлені за минулу добу, що є мінімумом за місяць.Всього з часу початку епідемії в країні від хвороби вже померли 548 осіб (+13 за добу). Водночас одужали – 5 632 (+356 за добу).
У Київській області на ранок 19 травня офіційно підтверджено 1245 випадки захворювання на коронавірус (вчора було 1224), з них у 107 дітей та 221 медичних працівників (дані за весь період). За останню добу виявлено 21 нових випадків. За час пандемії померло 29 людей. За останню добу отримано 50 повідомлень про підозру.
 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *