Другий затриманий у Криму «український диверсант» – двічі судимий рецидивіст

Затриманий ФСБ Росії український «диверсант» Андрій Захтей є антиукраїнсько налаштованим і двічі судимим рецидивістом по кличці «Зая». Про це повідомив у Фейсбіці народний депутат Антон Геращенко.

«Журналісти інформаційного агентства «Миротворець» вивчили персональні дані Захтея А. Р., наявні в відкритих джерелах і виявилося, що це банальний антиукраїнському налаштований і двічі судимий рецидивіст по кличці «Зая», – написав Геращенко.

Геращенко уточнив, що він був засуджений у 1998 році на 6,5 років позбавлення волі за грабіж вчинений групою осіб.

«Відсидів чотири роки у Львівській виправній колонії номер 40, але на шлях виправлення не став. Потім був повторно притягнутий до кримінальної відповідальності у 2008 році за шахрайство, підробку документів та ряд інших злочинів, однак відбувся дивно легко – судимістю і невеликим штрафом», – написав Геращенко.

За його інформацією, у 2011 році «Зая» набрався боргів в рідному місті Бориславі Львівської області і «тупо втік від кредиторів до Москви».

«Потім перебрався в Євпаторію, де жив до сих пір», – уточнив Геращенко.

Він додав, що «під час Майдану «Зая», як середньостатистичний ватник, постив у себе «ВКонтакте» антиукраїнські гасла».

«Загалом, якщо «Зая» і агент, то точно не українських спецслужб. Швидше за все його використовують як «консерву» агенти ФСБ. А сидіти йому не вперше. Він звик. Потім ще пенсію в РФ за особливі заслуги, дивись, дадуть. Загалом незграбна робота. Навіть «візитівку Яроша» підкинути не здогадались», – повідомив Геращенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *