Клінтон заявила про спробу Росії втрутитися у виборчий процес США

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон заявила, що потенційне втручання Росії в процес виборів президента являє собою серйозну загрозу, яку необхідно усунути швидко і надійно, повідомляє Bloomberg.

Відзначаючи, що спроба іноземного маніпулювання американської політичної системою “майже не вкладається в голові”, Клінтон заявила, що президент Росії і його помічники, ймовірно, вважають, що вони отримають деяку вигоду.

“Ми повинні чітко усвідомлювати, що ми не дозволимо нікому втручатися”, – сказала Клінтон журналістам, які супроводжують її в ході кампанії на Середньому Заході.

Кандидат від Демократів не назвала якихось конкретних кроків, які вона планує зробити з захисту від іноземного втручання, але процитувала вислів президента США Барака Обами про те, що США мають широкі можливості, як для захисту, так і для нападу, і закликала всі країни вжити заходів проти розпалювання холодної війни в кіберпросторі.

Напередодні The Washington Post з посиланням на високопоставлені джерела повідомила, що американські спецслужби розслідують “таємну операцію” Росії з втручання в президентські вибори в США. За словами співрозмовників видання, в ФБР і Національної розвідки підозрюють, що Москва планує підірвати довіру американських виборців до політичних інститутів країни.

Нагадаємо, в США злом електронної скриньки Демпартії розслідує ФБР. У справі зі зломом як найбільш ймовірний розглядається “російський слід”.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *