Суд дозволив Антикорупційному бюро перевірити рахунки Охендовського

Протягом літа – осені 2012 році отримувачу на ім`я «Охендовський М.В.» від провладної партії було сплачено близько 60 тис. доларів

Детективи НАБУ перевірять, чи отримував голова Центрвиборкому Михайло Охендовський 60 тис. доларів від Партії регіонів напередодні парламентських виборів чотирирічної давнини. Суд надав детективам доступ до його рахунків у трьох банках, йдеться у статті «Главкома».

У скандальній «чорній бухгалтерії» Партії регіонів, документи з якої раніше вже були частково оприлюднені у ЗМІ,  серед інших відомих прізвищ виявилося прізвище та ініціали керівника Центрвиборчкому Михайла Охендовського.

Наприклад, у червні 2012 року отримувачу на ім`я «Охендовський М.В.» регіонали перерахували в якості «командировочных» 1525 доларів. Як з`ясувалось завдяки кримінальному провадженню, яке цитується у реєстрі судових рішень, протягом літа – осені 2012 році людина з таким же ім`ям отримала набагато більше від провладної партії – близько 60 тис. доларів. 1525 доларів були перераховані у червні 2012 року, 8303 – у липні, 4762 – у вересні, 47144 – у жовтні. Щоразу призначення цих виплат позначалося у тіньовій фінансовій звітності, як гроші на відрядження.

Отримавши ці дані, детективи Національного бюро вирішили перевірити, чи мають відношення виплати людині на ім`я Охендовський М. В. до статків діючого голови Центрального виборчої комісії Михайла Володимировича Охендовського.

Як відомо, «чорна бухгалтерія» Партії регіонів – це скановані копії документів, що за своєю структурою нагадують облікові листи, та містять відомості про дату, прізвище особи, суму коштів, підпис, уточнюється в матеріалах розслідування. Обліком надходження та використанням коштів на надання неправомірної вигоди займалися представники фінансового департаменту Партії регіонів.  Видаткові документи, які нараховують 585 аркушів формату А4, охоплюють тіньову фінансову звітність провладної політичної сили за 2007 – 2012 рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *