Кернес втік з України: що відомо

Міський голова Харкова Геннадій Кернес не з’явився 24 травня на судове засідання в Полтаві. Його разом з двома охоронцями звинувачують у тортурах, викраданні людей і погрозах убивством.

Адвокат Кернеса Олександр Гунченко заявив, що його підзахисний перебуває на лікуванні за кордоном і попросив суд перенести засідання. Про це повідомив OBOZREVATEL один iз постраждалих – Сергій Ряполов.

Захисники Кернеса не зазначили, в якій саме країні він зараз знаходиться і коли туди виїхав. Також невідомо, коли мер збирається повернутися.

Раніше адвокат Ряполова Тетяна Зелькіна повідомила OBOZREVATEL, що Кернес навмисне затягує процес, не з’являючись на засідання, а суд неодноразово відмовляв у приводі обвинуваченого.

“Зараз Геннадій Адольфович затягує апеляційний розгляд. За цей період з різних причин було зірвано 12 засідань. На жодне з них Кернес не з’явився. Не з’являвся до суду через хворобу, але в той же час в ЗМІ ми бачили його активність і то, як він безпроблемно виконує обов’язки міського голови Харкова. Виходить, що можна взагалі не приходити на судові засідання і чекати, поки пройде 10 років терміну давності за останнім складом злочину (катування). По двох інших п’ятирічний термін вже минув”, – розповіла Зелькіна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *