Кернес і Труханов домовилися про створення партії, – ЗМІ

Міські голови Харкова і Одеси Геннадій Кернес і Геннадій Труханов домовилися про створення спільної партії для участі в парламентських виборах

Про це Lb.ua стало відомо з власних джерел.

Повідомляється, що фінальні переговори відбулися кілька днів тому.  За наявною інформацією, йдеться про формування умовної “партії мерів” з прицілом на електорат південного сходу. Завдання – участь у парламентських виборах. Попередньо виборчий список може очолити Кернес.

Видання зазначає, що можливо, формальною базою об’єднання стане партія Геннадія Труханова “Довіряй справам” (для дотримання вимоги Мін’юсту про тривалість реєстрації політсил, які мають намір брати участь у виборах).

За даними Lb.ua, союзники розраховують на інформаційну підтримку холдингу “1+1”.

“Я підтверджую, що переговори були. І не тільки з Трухановим. Але конкретики поки що немає. На цьому етапі мова про те, що об’єднуються мери, а технічні деталі уточнимо пізніше”, – сказав Кернес.

“Ми з Кернесом знаємо один одного давно, а муніципальні депутати наших міст мають безліч спільних проектів, тісно співпрацюють. Абсолютно закономірно, що, спираючись на таку базу, ми задумалися про те, щоб далі просувати позитиви, напрацьовані в наших містах”, – сказав Труханов.

Українська правда зазначає, що партія “Відродження” об’єднується разом з партією міського голови Одеси Геннадія Труханова “Довіряй справам” і частиною партії “Наш край”. Цю інформацію підтвердив співголова партії “Відродження” Віталій Хомутиннік.

“Ми вже в травні плануємо провести з’їзд, і ви все побачите. Можу тільки підтвердити, що пан Труханов і пан Кернес будуть у першій п’ятірці списку”, – зазначив Хомутиннік.

За його словами, до майбутнього об’єднання вже приєдналися мажоритарники Сергій Шахов і Станіслав Березкін, з іншими депутатами тривають переговори.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *