Loading...

Кабмін змінить ціну на газ для населення – Гройсман

Ціну на газ для населення Кабінет міністрів України поки заморозив, але уряд розробляє формулу ціни на газ для населення, яка враховувала б поточну економічну ситуацію і глибокий соціальний аспект.

Про це повідомив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман в ефірі одного з українських телеканалів.

“У цьому опалювальному сезоні ціни не підвищувалися. Я дотримав своє слово. Але на майбутні періоди ми повинні знайти формулу, яка буде перешкоджати необ’єктивним цінами всередині країни. Я підкреслюю, що треба дивитися на соціальний аспект, соціальний фактор, який може вплинути на погіршення якості життя громадян. Справедлива формула всередині країни і соціальний захист людей “, – заявив Гройсман.

Комунальні тарифи в Україні будуть зростати з кожним роком. Про це йдеться в консенсус-прогнозі Міністерства економіки на 2018-2019 роки.

ГАЗ, за планами уряду, буде дорожчати на 20% в рік. Таким чином, в 2021 році він буде коштувати на 73% дорожче, тобто 11,9 грн за кубометр. Сьогодні українці платять 6,9 грн.

СВІТЛО подорожчає на 22,5% в 2019 році, на 15% – в 2020-м і ще на 12,5% – в 2021-м. Це означає, що через три роки кіловат коштуватиме на 58% більше, а мінімальний тариф перевалить за 1,4 гривні. Сьогодні – 90 копійок.

ОПАЛЕННЯ І ГАРЯЧА ВОДА за три роки стануть дорожчими на 47%, причому найбільше, відразу на 20%, тарифи виростуть в 2021 році. Це означає, що ті, хто сьогодні платить по 35 гривень за кожен метр, через три роки будуть платити 51 гривню.

Втім, в Мінекономіки відзначають, що збільшення тарифу не буде однаковим по всій країні.

ДОХОДИ. Відзначимо, що за прогнозом економіста Анатолія Амеліна, в 2021 році середня зарплата в Україні сягне 11,7 тис. гривень, а якщо в країні почнуться реформи і економічне зростання, вона може вирости до 14,6 тис.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *