ІРИНА ГЕРАЩЕНКО ПООБІЦЯЛА БОРОТИТЬ ІЗ ПІЩАНИМИ НЕЛЕГАЛАМИ, ЯКІ ЗНИЩИЛИ ДОРОГИ НА КИЇВЩИНІ

Народний депутат Ірина Геращенко висловила готовність боротись із незаконним видобувачами піску через бізнес, який замість асфальтового покриття у Броварському районі Київської області залишив ями та вирви. Про це політик написала у своєму Фейсбуці та виклала відповідні світлини.

“Це – дорога до села Рожни Київської області Броварського району. Щодня тут проїжджають сотні авто й приміський транспорт. Маневрують по зустрічній та все одно залишають в цих окопах колеса й деталі машин. Схожі ями – й на в’їзді в Бровари зі сторони Чернігова, а це вже траса міжнародного значення.

Вперше звернула увагу глави Київської облдержадміністрації та його підлеглих на це неподобство ще в травні 2017. Він посміхнувся й пообіцяв, що ями будуть залатані. Потім були ще десятки звернень. Але ями стають все більшими.

Мені цікаво: коли регіональна влада, глави облдержадміністрацій, мери міст займуться нарешті своїми регіонами й наведуть лад, приберуть хащі, сміття з узбіч, залатають вже не ями, а окопи на дорогах? На ремонт доріг впродовж останніх двох років виділено рекордні суми грошей. І ось тут потрібна повна підзвітність і прозорість – що саме ремонтували, в скільки це обійшлося за 1 кілометр й скільки стоятиме асфальті після ремонту, хто саме й на яких умовах виграв тендери. Було б правильно, аби всі глави облдержадміністрацій самостійно, на сайтах облдержадміністрацій оприлюднювали детальну інформацію.

А щодо губернатора Київщини та його підлеглих, то варто більше їздити ввіреною їм областю й серйозно нею займатися. Бо на Київщині сотні таких смертельно небезпечних доріг. Це саме звернення стосується й “Укравтодору” та всіх його регіональних відділень”, – написала народний депутат Ірина Геращенко на своїй сторінці у соцмережі та додала відповідні світлини.

Браконьєри вивозили надра з точок великогабаритним транспортом та розбили асфальтове покриття у районі. Нелегали використовували вантажівки по 40-50 тонн, що у двічі перевищувало норму. Про це повідомив координатор “Стоп корупції” Роман Бочкала у відповідь на публікацію у соцмережі народного депутата Ірини Геращенко, яка виклала фото вирв на дорозі до села Рожни.

“Справа в тім, що Рожни та прилеглі села – місце незаконного видобутку піску. Громадські активісти разом з транспортною інспекцією неодноразово виїжджали туди з вагами для вантажівок. Виявилось, що автівки вивозять по 40-50 тонн! Вдвічі більше норми. Це і є основною причиною розбитих доріг.

Про цих нелегалів добре відомо керівнику Броварської РДА пану Клименку. Губернатор теж знає про цю незаконну діяльність, яка, на жаль, продовжується вже багато років. Готовий особисто детально проінформувати Вас про наявну картину”, зазначив координатор “Стоп корупції” Роман Бочкала у коментарі до посту Ірини Геращенко.

“Ми неодноразово викривали незаконні точки видобутку піску у Броварському районі та звертались з цього приводу до правоохоронних органів та місцевої влади. Утім, незаконний бізнес процвітає. Можна припустити, що нелегали існують завдяки “кришуванню” їхньої діяльності з боку правоохоронців та місцевих князьків.

Ми поділяємо обурення Ірини Геращенко, схвалюємо та готові підтримати її наміри у боротьбі з нелегалами, які не лише завдають непоправних збитків природі, а й знищують дороги у регіоні”, додав координатор “Стоп корупції” Роман Бочкала.

Світлина від Iryna Gerashchenko.

Світлина від Iryna Gerashchenko.