Інтерпол скасував міжнародний розшук Арбузова – він планує повернутися в Україну

Інтерпол припинив міжнародний розшук екс-глави Національного банку України Сергія Арбузова. Тим самим Інтерпол відновив його право на вільне пересування.

Про це розповів на брифінгу адвокат Сергій Ковальов, – повідомляють Еizvestia.

«Інтерпол скасував міжнародний розшук Арбузова. Тим самим Інтерпол відновив його право на вільне пересування. Цьому рішенню передувало рішення комісії з контролю за файлами Інтерполу, яка розглянула аргументи Генпрокуратури і наші аргументи, ми їх оприлюднювати не будемо, не маємо права», – повідомив адвокат.

Ковальов нагадав, що Генпрокуратура висунула Арбузову нові звинувачення.

«Не бажаючи миритися з поразкою, Генпрокуратура оголосила підозру нашому клієнту по справі «Укртелекому». За допомогою цієї підозри вони намагаються знову домогтися оголошення Арбузова в розшук. Справі «Укртелекому» три роки, раніше наш підзахисний там не фігурував», – підкреслив адвокат.

Ковальов переконаний, що такі дії Генпрокуратури «мають ознаки злочину у вигляді незаконного притягнення до кримінальної відповідальності завідомо невинної особи».

Він додав, що офіційного документа про підозру захист Арбузова поки що не отримував, але як тільки це станеться, адвокат має намір звернутися в правоохоронні органи для притягнення винних до відповідальності».

На питання про те, чи планує Він повернутися в Україну, Ковальов заявив: «Так, він планує. Арбузов може вільно пересуватися по всьому світу, крім України, де стосовно нього відкрито кримінальне провадження. Як тільки воно буде закрито, наш підзахисний повернеться в Україну».