Ілон Маск: Світове населення стрімко рухається до свого колапсу

Ілон Маск не перестає переживати за долю людства в майбутньому. Цього разу у глави SpaceX і Tesla песимістичний прогноз на найближчі 30 років. На думку Маска в найближчі десятиліття людство очікує вибух “популяційної бомби”, коли стрімко старіюче населення планети перевищить за чисельністю рівень світової народжуваності. В результаті цього вже до 2050 року населення Землі значно скоротиться, а не зросте, як зазначається в останній доповіді ООН.

“Світове населення стрімко рухається до свого колапсу, однак практично ніхто цього не помічає”, – прокоментував Маск останній звіт ООН.

Пізніше він пояснив, що “в демографічних даних вікова стратифікація буде виглядати як перевернута піраміда, що складається з великої кількості представників вікового покоління і набагато меншої кількості представників молодого покоління”.

Глава Tesla і SpaceX звернувся до слів норвезького вченого Йоргена Рандерс, який у своїй книзі “2052 рік: глобальний прогноз на наступні сорок років” писав, що  населення почне скорочуватися приблизно до 2040 року.

Ідея Маска суперечить інформації зі свіжого звіту ООН, в якому прогнозується рівень світового населення аж до 2100 року, відзначає Business Insider. За даними доповіді, до 2050 року населення Землі досягне 9,7 млрд осіб. Проте, в ньому також говориться, що населення світу зростає уповільненими темпами, при цьому пік зниження зростання населення очікується до 2100 року, проте до цього часу на планеті житимуть вже майже 11 мільярдів чоловік. У цьому ж звіті говориться і про “безпрецедентне старіння населення Землі”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *