ЄС запустить паспорти вакцинації для туристів

Європейський Союз запустить паспорта вакцинації від коронавірусу для туристів з другої половини червня. Про це повідомив прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі під час прес-конференції з міністрами туризму G20, La Reppublica

“Європейський зелений пропуск буде готовий з другої половини червня. Тим часом італійський уряд ввів національний зелений пропуск, який вступить в силу з другої половини травня.

Світ хоче поїхати в Італію, і Італія готова вітати світ знову. Я не сумніваюся, що туризм в нашій країні знову стане сильнішим, ніж раніше”.

Відзначається, що пропуск зможуть отримати і громадяни третіх країн.

За словами Драгі, завдяки італійському перевалу, туристи зможуть переміщатися з однієї країни в іншу без карантину, якщо вони зможуть довести, що вони вилікувалися від COVID-19, вакциновані або у них є негативні результати тесту на коронавірус.

Щоб відновити туристичну діяльність в Італії “уряд має намір запропонувати допомогу туристичній галузі”.

Країни G20 підтримують запровадження паспортів вакцинації від коронавірусу для туристів. Про це пишше Bloomberg

Заява G20: “Відновлення подорожей і туризму має вирішальне значення для відновлення світової економіки через прямий і непрямий економічний вплив, який цей сектор має на інші. Пандемія – це можливість сформувати більш стійкий і інклюзивний туристичний сектор”.

Міністри туризму країн G20 заявили, що перспективи туристичного сектора, спустошеного задля блокування пандемії, залишаються “вкрай невизначеними”.

Вони мають намір підтримати ідею безпечної мобільності. Зокрема, ініціативу цифрового зеленого сертифікату Європейського союзу.

У цьому документі буде зазначено, що носій був повністю вакцинованим, має імунітет або нещодавно отримав негативний результат.

Країни-члени ЄС відкриють кордони для мандрівників з країн з відносно низьким рівнем інфікування, а також для тих, хто повністю вакцинований проти COVID-19.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”