Єнін: вкрадені Януковичем і Ко мільярди повертаються в Україну

Процес повернення вкрадених активів оточення колишнього президента-втікача Віктора Януковича ще не завершений. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Євген Єнін в ефірі телеканалу “Дом“.

За його словами, з повернутих до Держбюджету України 1,5 млрд доларів, конфіскованих у оточення Януковича, 87% становила готівка.

“Я брав активну участь у тому, що ми повернули до державного бюджету 1,5 млрд доларів. І це не якісь міфічні цінні папери – це 1,3 млрд доларів готівкою і близько 200 млн доларів цінними паперами, на розмір яких був скорочений державний борг України… Ми вперше в історії двосторонніх відносин з США повернули 600 тисяч доларів з американської землі”, – сказав він.

Єнін уточнив, що йдеться про злочинну організацію, яка діяла за часів президентства Януковича, “коли найближче оточення Януковича, яке родом з Донбасу, обкрадало, перш за все, той же Донбас”.

Нагадаємо:

Офіс генерального прокурора може розпочати процедуру екстрадиції Януковича в Україну.

Довідка: У квітні 2017 року суд останньої інстанції дозволив конфіскацію заарештованих 1,5 млрд доларів, які належали оточенню Віктора Януковича.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”