Loading...

Хто втратить субсидію найближчим часом

2-5% людей не отримають субсидії на опалювальний сезон 2017-2018 років. Міністерство соціальної політики України в ході переоформлення проводить перевірку сімей-одержувачів державної допомоги.

Про це заявив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко під час круглого столу, який був присвячений проблемі виплат субсидій на покриття вартості житлово-комунальних послуг, пише УНІАН.

“На сьогоднішній день ми набрали в принципі основну масу одержувачів субсидій. Ми не бачимо підстав для того, щоб ще нові сотні тисяч людей зверталися за субсидіями. Ми говоримо про те, що прийшов час перевірити цю інформацію. На сьогоднішній день близько 2-5% одержувачів субсидій отримують відмову у призначенні субсидії на наступний опалювальний період”, – сказав він, пише Gazeta.ua.

За словами Музиченко, рішення про відмову приймається на підставі того, що домогосподарство, яке хоче отримати субсидію, неправильно вказало склад або розмір доходів сім’ї, який є визначальним для отримання субсидії.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *