Головний санлікар: епідемічна ситуація погіршується, але це ще не початок “третьої хвилі”

Погіршення епідеміологічної ситуації в Україні через поширення коронавірусу не є свідченням “третьої хвилі” пандемії. Про це на каналі UA:Перший під час ефіру програми “Зворотний відлік” заявив головний санлікар України Ігор Кузін.

“Ми восьмий тиждень поспіль бачимо поступове зростання (захворюваності на COVID-19 — ред.) і ускладнення епідемічної ситуації. Ми бачимо те, що кількість людей, які захворіли й ті, які одужали… Одужали набагато менше і це призводить до того, що медична система поступово заповнюється. Темп приросту — це +3% кожного дня. Це не початок ще хвилі, тобто ситуація є контрольованою”, — заявив чиновник.

За його словами, є велика кількість громад і районів, “які викликають занепокоєння”, і де ситуація “може вийти з-під контролю”.

Водночас Кузін зауважив, що наразі в Україні використовуються норми “адаптивного карантину”, саме тому при заповненості ліжок у лікарнях на понад 50% — регіони переходитимуть до “помаранчевих” та “червоних” зон. Він також пояснив, що на сьогодні “показники говорять про наближення до “жовтої зони”.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”

Відвідайте новий сайт БЕЗКОШТОВНИХ ОГОЛОШЕНЬ “Діловий Переяслав”.  Підписатися на наш сайт можна у Telegram