Головну нагороду Венеціанського кінофестивалю отримав фільм «Земля кочівників»

Володарем головної нагороди Венеціанського кінофестивалю — «Золотого лева» — стала картина «Земля кочівників» режисерки Хлої Чжао. Про це повідомляється на сайті фестивалю.

Головну роль у «Землі кочівників» зіграла володарка двох «Оскарів» Френсіс Макдорманд. За сюжетом її героїня відправляється в подорож по західній частині Америки на своєму фургоні після того, як в її рідному місті сталася економічна криза.

Володарем «Срібного лева» за найкращу режисуру став Кійосі Куросава за картину «Дружина шпигуна». Гран-прі журі був відзначений фільм «Новий порядок» режисера Мішеля Франко.

Найкращим актором став Франческо Фавіно за роль у фільмі «Наш батько» режисера Клаудіо Ноче, а «Кубок Вольпі» за найліпшу жіночу роль дістався Ванессі Кірбі, яка зіграла у фільмі «Фрагменти жінки» режисера Корнеля Мундруцо.

Приз за найкращий сценарій отримав Чайтанья Тамхане за фільм «Учень», режисером якого він є. Премію імені Марчелло Мастроянні за найліпший дебют отримав актор Рухан Замані за роль у фільмі «Сонячні діти» режисера Маджида Маджиді.

Через пандемію коронавірусу всі гості церемонії кінофестивалю знаходилися в залі в масках і сиділи з дотриманням соціальної дистанції, через яку зал був напівпорожнім.

Нагадаємо:

 Венеціанський міжнародний кінофестиваль вирішили провести відповідно до графіку — з 2 по 12 вересня, незважаючи на пандемію.

Каннський кінофестиваль перенесли через коронавірус. Він повинен був відбутися в кінці травня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *