Loading...

“Хоче їхати на халяву”: під Львовом маршрутник цинічно познущався над вдовою Героя АТО

Користувачі соціальної мережі Facebook вибухнули гнівом через цинічний інцидент на Львівщині: їх розлютив водій маршрутки, який насміхався над вдовою Героя АТО.

Історією поділився Любомир Микитчак у співтоваристві “Мій Самбір” у Facebook.

За його словами, жертвою моральних знущань у маршрутці “Самбір – Рудки – Львів” стала Ілона Дорошенко, молода вдова загиблого в серпні 2014 року на Донеччині Володимира Дорошенка.

Загиблий Герой АТО

“Зайшла з сином у маршрутку на Львів. Показую водієві посвідчення на безкоштовний проїзд і тут все почалося, як у страшному сні. Шофер мене звинувачував у всіх смертних гріхах. Мовляв, посвідчення не таке й невідомо, де ще це мій чоловік загинув. І це все при моєму дворічному синові, який батька так і не побачив живим. Поруч із водієм сидів його товариш, так він ще теж сміявся наді мною. Нібито хочу їхати на халяву. Я таких знущань не витримала і заплатила”, – цитує жінку Микитчак.

Виходячи на своїй зупинці, Дорошенко присоромила водія за його поведінку, однак замість вибачень почула чергову порцію образ на свою адресу.

Жінка, яка розплакалася від образи тільки змогла сфотографувати номер маршрутки. На наступний день із нею зв’язався власник маршруту, попросив вибачення і пропонував взяти гроші.

“Я звичайно не взяла, мені важливіше, щоб водій подивився в очі і попросив вибачення. Мені сказали, якщо сама прийду на вокзал, то може він і вибачиться. Це взагалі знущання. Хіба мій чоловік заслужив таке ставлення? Або я, яка зараз сама виховую дворічного сина?”, – поскаржилася ображена жінка.

Слід зазначити і той факт, що ніхто з пасажирів, які знаходилисяв маршрутці, не заступився за беззахисну вдову.

“Хамло треба наказувати!”, “Герою слава!!! А шоферу ганьба”, “Так це ж бидлота, але їм наказує шеф так робити, і воно робить, тому що воно є раб, голову схилить і виконує. Завдяки тим хлопцям-героям, ви, мерзоти, можете заробляти і жити спокійно!!! Але Бог все бачить і за все спитає!!!”, “Якщо дозволяє вік, то хама послати в АТО”, – пишуть вони.

Вдова Героя АТОВдова Героя АТО

Крім того, в коментарях Микитчак уточнив, що після інциденту Дорошенко все ж звернулася до мера міста Самбір зі скаргою, після чого між ним і перевізником відбулася жорстка розмова. Зокрема, він зажадав від власника маршрутки, щоб він розібрався в ситуації і покарав хама.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *