ХЛОПЦІ, НЕ БЕРІТЬ КРЕДИТ, А ПРОВОДЬТЕ АУДИТ

Вчергове міський голова Тарас Костін поставив у порядок денний питання отримання містом кредиту від НЕФКО (мабуть, дуже вже йому потрібний цей кредит), тож вкотре ми змушені на ньому зупинитися. Це питання, яке цього разу називалося “Про здійснення запозичення у 2019 році”, знову викликало гарячі дебати в сесійній залі.

Цього разу, щоб переконати впертих переяславських депутатів, очільник запросив на сесію «друзів із Білої Церкви».. .Але потім зясувалося, як це часто у нас буває, мер не зовсім був в курсі, кого саме він запросив….. Ми про це детально розповідаємо у свіжому випуску газети..

Якщо коротко, то до представника з Білої Церкви було багато запитань, дискусії знову були емоційними. У матеріалі журналіст порівняв проблеми з освітленням та кредитуванням у Білій Церкві та в Переяславі. Які, ой, як відрізняються….

До речі, наш проект називається «Реконструкція мереж вуличного освітлення». А хто його робив? Наш стерновий, як завжди, був не в курсі й попросив допомоги зали. Звернувся він до одіозного Сергія Льовкіна, керівника лубенської громадської організації «Енергетична агенція «Альтернатива» і за сумісництвом електромонтера цеху благоустрою переяславського ВУКГ. Як зясувалося цього проекту ще взагалі немає! Тобто, депутатів переконували, що він уже виготовлений і до нього підготовлена пояснювальна записка. Некрасиво!

Які ще цікаві моменти та невідповідності у тому, що обіцяється владою та що зможемо отримати в результаті даного запозичення, дізнаєтеся з матеріалу  “ХЛОПЦІ, НЕ БЕРІТЬ КРЕДИТ, А ПРОВОДЬТЕ АУДИТ” у свіжому номері газети “Діловий Переяслав”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *