Главу міста в окупованому Севастополі обирали менше половини виборців

В окупованому Севастополі на російських виборах глави міста проголосували понад 44% виборців. Про це повідомив глава підконтрольної Росії виборчої комісії Севастополя Сергій Даниленко, пише “Крим.Реалії”, передає УНН

Зазначається, що загальна кількість тих, хто проголосував – 144 837 осіб. У Гагарінському районі проголосували 32,95% виборців, в Ленінському – 44,77%, в Балаклавському – 47,98%, в Нахімовському – 56,25%. Всього в даний час в Севастополі 327 094 виборців.

13 вересня у Севастополі проходив третій день голосування. Городяни обирали главу міста, депутата російського парламенту міста по другому мажоритарному округу і депутатів Ленінської та Гагарінського муніципальних рад, також проходили довибори двох депутатів Нахімовського ради.

За даними місцевих ЗМІ, передвиборчу рекламу з білбордів не видаляли, на вулицях агітатори в наметах продовжували роздавати буклети, а місцеві комуністи встановили в центрі Севастополя банер, на якому радянський диктатор Сталін закликав «проголосувати правильно».

Нагадаємо:

У у РФ та окупованому Cевастополі відбувалися місцеві вибори. Спостерігачі від ОБСЄ не були запрошені для участі в спостереженні за голосуванням.

У МЗС України закликали іноземні держави та міжнародні організації засудити незаконні дії РФ та чітко заявити про невизнання результатів так званих “виборів” на тимчасово окупованих територіях АР Крим та міста Севастополь, а також посилити політико-дипломатичний тиск на Російську Федерацію, у тому числі шляхом розширення санкцій.

Джерело: