В “Слузі народу” пояснили, чому прибрали слова про Росію з постанови про вибори на Донбасі

Представник “Слуги Народу” розповів про зміни в постанові про місцеві вибори на території Донбасу

Народний депутат від партії “Слуга народу” Олександр Качура заявив, що з закону про місцеві вибори на Донбасі планують прибрати слова про агресію Росії, щоб зробити текст “більш сухим” і без емоцій.

Про це він написав у Facebook.

В "Слузі народу" пояснили, чому прибрали слова про Росію з постанови про вибори на Донбасі

Нардеп вважає, що деякі блогери і журналісти спотворили суть змін в постанові про вибори на Донбасі і заявили, що вони зроблені для того, щоб догодити російській стороні.

Видання LB.ua порівняло текст постанови до правок і після них.

В "Слузі народу" пояснили, чому прибрали слова про Росію з постанови про вибори на Донбасі

Зазначимо, що в першій версії постанови в пункті 4 говорилося про військову агресію Росії щодо Південної України, а також російських бойовиків на Донбасі. Після внесення змін текст пункту значно зменшився і згадки про Росію зникли.

Сам Качура написав, що правки були зроблені для того, щоб текст постанови став “більш сухим і юридично виваженим”. Він вважає, що в законодавчих документах не повинно бути “емоцій і політичних гасел”.

Нардеп також додав, що зміни були запропоновані 28 липня, до початку “інформаційних атак і тиску на українських делегатів у ТКГ з вимогою внести зміни до постанови” для проведення виборів на окупованих територіях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *