Глава ОП про майбутній обмін полоненими: 100х100

Глава Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що у списках для взаємного обміну полоненими з ОРДЛО перебуває з кожного боку близько 100 людей. Про це Єрмак сказав в ефірі телеканалу “Україна” у неділю ввечері.

Керівник офісу президента Андрій Єрмак заявив, що вже наступного тижня буде обговорюватися питання обміну полоненими з ОРДЛО. Зараз по обидва боки є “близько сотні людей”.  За його словами, на непідконтрольну територію Донбасу вирушить місія Червоного Хреста, уточнивши, що це перший етап підготовки до обміну полоненими.

Безумовно, ми постійно працюємо, тому що у нас є чітке завдання від президента, і повернення полонених – наш пріоритет. Ми очікуємо, що вже на найближчих засіданнях, які відбудуться в найближчий тиждень, буде обговорюватися питання і конкретні дати наступного обміну полоненими. На сьогоднішній день у списках з кожного боку приблизно по 100 людей, – заявив Єрмак.
Нагадаємо:

 12 вересня Єрмак повідомив, що під час переговорів на рівні радників у нормандському форматі 11 вересня було домовлено, що до кінця вересня представники Міжнародного комітету Червоного Хреста отримають безперешкодний доступ на територію ОРДЛО.

За словами Єрмака Київ має беззастережну підтримку своїх західних партнерів. Водночас заступник голови Адміністрації президента РФ Дмитро Козак за підсумками зустрічі заявив, що учасники переговорів домовилися підтримати режим тиші на Донбасі. Спірні питання мають намір узгодити до кінця вересня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *