Глава МОЗ захворів коронавірусом і повідомив про свій стан

Глава Міністерства охорони здоров’я України Максим Степанов, який вчора повідомив про зараження COVID-19, оцінив свій стан як “терпимий”. Подробицями щодо самопочуття він поділився зі “Страною”. Його коментарі видання опублікувало в Telegram.

“Терпиме. Розклад не поміняється. Тільки став дистанційним. Все через телефон і планшет”, – зазначив міністр.

Нагадаємо:

Про те, що він захворів на коронавірус, міністр охорони здоров’я зізнався у відеозверненні на Facebook. Степанов підкреслив, що незважаючи на акуратність і дотримання правил безпеки, отримав позитивний тест на COVID-19. Міністр запевнив, що щоденні брифінги МОЗ проводитиме з дому.

“Шановні українці, закликаю вас дотримуватися всіх карантинних правил і не відвідувати місця з масовим скупченням людей. Бережіть себе і своїх близьких. До зустрічі на брифінгу в понеділок і будьте здорові”, – звернувся він до громадян.

Скриншот

Нагадаємо:

Раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов розповів, що до симптомів легкої форми коронавірусу відносяться невелика лихоманка, нежить і сухий кашель. Водночас у пацієнта повинні бути відсутніми шлунково-кишкові прояви хвороби і зміни психічного стану.