Гороскоп: чого очікувати від 2018 року

Новий рік вже прийшов і, звичайно, усі ми маємо на нього великі плани та сподівання: що нарешті жити стане краще, долар не повзтиме вгору, а мрії здійсняться. На щастя, більшість можливостей – у наших руках. А якщо коригувати свої плани відповідно до тенденцій нового року, то Фортуна, ну точно, посміхнеться!

Основні енергії 2018 року

Головне слово року – “рух”. Ситуації, які тривалий час не мали вирішення, нарешті зможуть зрушити з місця та дістати логічне продовження. Усе, що пов’язане з рухом, також може мати успіх: це переїзди, ділові поїздки, зміна житла та просто подорожі. Якщо ви не стоятимете на місці та спіймаєте течію, вона сама вас винесе туди, де ваше місце.

Питання захисту своїх інтересів та володінь можуть гостро постати цього року – не дарма за китайським календарем це рік Жовтої Собаки, тобто охоронця. Приготуйтеся боронити своє навіть перед тими, хто сильніший за вас. Пам’ятайте, що маєте на це право. Та й самі намагайтеся не зазіхати на чуже.

Для багатьох людей цей рік може виявитися непростим в емоційній сфері. Розчарування та раптові удари можуть прийти від неочікуваних людей. Головне – не драматизувати: життя розчищатиме місце для нового, поглинаючи те, що давно мало піти.

2018 рік для України

Рік буде тісно пов’язаний з налагодженням відносин між Україною та іншими країнами. Звичайно, у фокусі уваги залишатиметься і подолання внутрішньополітичної кризи, яке не мине без конфліктів та загострень – особливо у передчутті майбутніх виборів.
Початок року, а саме зимовий час, буде достатньо позитивним: Україні вдасться уникнути певних загроз та небезпек. Перемоги та зміни на краще продовжаться і навесні. Проте у суспільстві почне рости невдоволення, пов’язане із повільним темпом очікуваного прогресу.

Літо майбутнього року буде зосереджено на зовнішній політиці. Україна має непогані шанси отримати суттєву допомогу від країн-партнерів. Але цей період часу ознаменується і ростом напруження із північним сусідом.

Восени 2018 року на українців можуть очікувати несподівані події на політичній арені. Гучні провокації, скандали, демонстративні звільнення або відставки та навіть спроби переворотів – цей період виявиться особливо неспокійним. Певні політичні лідери можуть відійти від справ у другій половині осені.

Звичайно, це не мине безслідно, і наприкінці року ми зможемо спостерігати запеклу боротьбу різних угруповань та фракцій, які не гребуватимуть жодними методами для досягнення своїх цілей.

2018 для знаків зодіакального кола

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОвен
Потреба оновлення гостро постане для представників цього знаку. Їм доведеться розібратися з усім, що не було вирішено остаточно, а інакше – вступити у запеклу боротьбу зі старими проблемами. Рвіть усе, що заважає, та не бійтеся зруйнувати, щоб побудувати нове!

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: приємний рік із чудовими перспективами. Більшість накреслених цілей буде досягнуто, проте є шанси дещо переоцінити свої можливості та буквально фізично не встигнути виконати усього запланованого.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: непоганий період буде для нових стосунків та нових етапів – одруження та планування поповнення у сім’ї. Це стосується тільки тих, то розібрався зі своїм минулим. Для інших ситуація так і залишиться підвішеною або ще більш заплутається.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: достатньо непоганий для здоров’я Овнів рік, проте існує загроза психосоматичних розладів. Краще боротися зі своїм невдоволенням та втомою, бо інакше організм підкидатиме дрібні неприємності. Прекрасній половині Овнів необхідно уважніше поставитися до свого жіночого здоров’я.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуТелець
Тельцям доведеться зустрітися зі своєю темною стороною та спокусами. Піддаватися їм або ні – особиста справа кожного, але набагато кращою буде поміркована політика та вміння пожертвувати певними амбіціями. Не найліпший час бути егоїстами.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: хоча ваші цілі та мрії виправдані, на заваді стане невміння фокусуватися на одній обраній меті та діяти. Якщо хочете досягти результатів, не розмінюйтеся на дрібні плани, а зосередьте зусилля на найголовнішому.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: самотнім Тельцям краще частіше виходити в люди, якщо вони не хочуть залишатися самотніми і надалі. Існує також ймовірність завести стосунки на робочому місці. А от Тельцям, які перебувають у стосунках, необхідно готуватися до раптових пропозицій переїзду або руки та серця!
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: слід бути уважним до свого психічного стану, уникати неврозів та депресивних станів. Існує ризик загострення і недуг, пов’язаних із рідинами в організмі: кровоносною системою, нирками, відтоком лімфи.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуБлизнюки
Близнюки зможуть добре простежити причинно-наслідкові зв’язки та з’ясувати нарешті, що призвело до тих чи інших обставин. Це гарний час для оцінки, висновків та прогнозування подальших дій. Якщо у вас немає плану – створіть його зараз!

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: ваші надто сміливі плани не здійсняться. Краще не сподіватися на чиюсь фінансову допомогу, оскільки вона може раптово припинитися. Успіхи у кар’єрі будуть поміркованими та планомірними.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: це саме та сфера, де Близнюки можуть очікувати на доленосні зміни – а от в який бік, залежить від того, куди поверне Колесо Фортуни. Тож сміливо йдіть вперед, якщо ваші почуття щирі, а наміри гарні! Та готуйтеся до несподіванок.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: необхідно приділити увагу серцево-судинній системі, а також навести лад в емоційній сфері. Зайві переживання можуть призвести навіть до панічних атак, тому слід заздалегідь придумати спосіб релаксу для кризових станів.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуРак
Якщо Раки вирішать “конфлікт” своєї холодної голови та гарячого серця, то здобудуть беззаперечну перемогу. Рік буде багатим на гарні шанси змінити своє життя на краще: головне їх не змарнувати.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: хоча початок року не ощасливить представників цього знаку швидкими змінами, трохи пізніше вони можуть очікувати на цілковите визнання своїх навичок та здібностей. Чудовий час для творчості та нових починань.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: у 2018-му Ракам, яких “поколошматили” минулі роки, захочеться зайняти позицію оборони та сховатися у мушлю. Головне при цьому не відштовхнути свого партнера або шанси на нові перспективні стосунки.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: у зимово-весняний час є високий ризик травм, тому краще уникати ситуацій, за яких вони ймовірні. Також є ризики, пов’язані із зловживанням спиртними напоями.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЛев
Доля Левів у 2018-му – лише в їхніх руках! Зовнішні обставини не стоятимуть вам на заваді, тож пожнете ви рівно стільки, скільки посіяли. Для вашого успіху важливо поліпшувати стосунки з іншими та налагоджувати нові контакти.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: очікуйте на несподівану розв’язку подій. Якщо на теперішньому місці роботи вам часто доводиться оборонятися, то наважтеся полишити її – зірки на вашому боці.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: достатньо спокійним та розміреним виявиться особисте життя Левів у 2018 році. Для самотніх відкриваються гарні перспективи, але не так швидко, як би того хотілося. Так само можуть відбутися затримки і з плануванням сім’ї. Усьому свій час.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: цій сфері слід приділити особливу увагу, оскільки на представників цього знаку можуть очікувати загострення хронічних хвороб та поява нових ускладнень. Ви можете запобігти цій ситуації, якщо потурбуєтеся про повне обстеження та дотримуватиметеся режиму.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуДіва
Дівам необхідно уважно придивитися до свого оточення: чи не пригріли вони ворога поблизу? Люди так і хотітимуть піти з вами на конфронтацію, тому не провокуйте конфлікти зайвий раз. Змістіть свій погляд у сферу ділових та фінансових інтересів – зараз це важливіше.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: є всі передумови для успіху, якщо ви виявите поміркованість. Не конфліктуйте з керівництвом: ви не доведете свою правоту, а тільки загострите ситуацію. Будьте хитрішими!
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: вірогідно, що у новому році Дівам захочеться з’ясувати стосунки зі своїми обранцями, розставити усі крапки та показати свій характер. Або просто побути серцеїдами. Головне – не заграватися та пам’ятати, що інші люди – не іграшки.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: буде добре, якщо представники цього знаку уважно поставляться до своєї дихальної системи: не будуть замерзати, кинуть палити або хоча б обмежать вживання цигарок. Також існують високі ризики підхопити інфекції, які передаються повітряно-крапельним шляхом.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуТерези
Ваші серця можуть захотіти негайних змін, але цього ще необхідно почекати. Найголовніше – сумлінно працювати над мріями, і тоді на горизонті засяють перші ознаки того, що вони втілюються у життя.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: працювати та ще раз працювати! І пам’ятати, що ви працюєте на перспективу, тому не слід засмучуватися, якщо не побачите результатів одразу. Будьте обережні з інвестиціями та якомога уникайте ризиків з грошима.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: тенденції особистого життя для Терезів дуже неоднозначні: когось може потягнути розбиратися з минулим, хтось захоче рішуче обірвати стосунки… І лише ті, хто зможуть знайти рівновагу, разом із нею знайдуть і гармонію у цій сфері.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: деяким представникам цього знаку увагу необхідно звернути на статеву систему. У цілому здоров’я Терезів буде непоганим, якщо вони менше нервуватимуть та не надто перевтомлюватимуться.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуСкорпіон
Запланований успіх буде очікувати на Скорпіонів – головне, його запланувати. Найкраща тактика для 2018 року – визначатися з цілями, розкладати їх на невеличкі пункти та виконувати у зазначені терміни. Тоді все вдасться!

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: на Скорпіонів можуть очікувати перспективні пропозиції роботи у другій половині 2018-го. Головне перед цим точно визначитися, чим ви хочете займатися та у якій взагалі сфері розвиватися.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: минуле завжди видається кращим – оскільки ми перебуваємо не у ньому. Обираючи між старим та новим, все-таки краще зробити крок у майбутнє.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: несподіванки можуть очікувати Скорпіонів із застарілими проблемами: як раптове одужання, так і загострення хвороб. Для багатьох рік все-таки ознаменується позитивними зрушеннями у цій сфері.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуСтрілець
Для Стрільців 2018 рік може виявитися роком метань, сумнівів та спокус. Якщо можете, краще відкладіть вирішення серйозних питань, оскільки протиріччя буквально роздиратимуть вас.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: Стрільцям варто бути відповідальним щодо покладених на них обов’язків – особливо на новому місці роботи, пропозиція перейти на яке може надійти вже на початку нового року.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: Стрільці можуть відчути втручання у свої стосунки (або й просто сердечні справи) третіх осіб, що буквально виснажить представників цього знаку. Не час бути слабким та здаватися – рішуче обороняйте свої кордони!
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: надзвичайно сильними відчують себе Стрільці. Хвороби не планують аж занадто нападати на вас, а рік сприятливий для занять спортом та зміцнення свого здоров’я.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуКозеріг
“Не так все сталося, як гадалося” – лейтмотив 2018-го для Козерогів. Не намагайтеся передбачити події – все одно все обернеться не так. Але це не означає, що “не так” буде гіршим!

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: перемога, яка здавалася вже у кишені, може в останній момент вислизнути з-під носа. Але не потрібно засмучуватися – трохи згодом можна отримати гарну пропозицію або запрошення від когось зі своїх знайомих.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: полярно може скластися особисте життя Козерогів цього року – комусь захочеться триматися за кохану людину попри все, а хтось, навпаки, захоче бути самотнім вовком. Не впадайте у крайнощі.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: Козерогам варто бути уважним під час відпустки – є ризик травмуватися або підхопити місцеву хворобу (чи банально постраждати від акліматизації). Уникайте сильних фізичних навантажень.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуВодолій
Для Водоліїв настає продуктивний період, коли час боротися та досягати. Цільтеся в Місяць, бо навіть якщо не поцілите, опинитеся серед зірок.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: абсолютно точно настав час просуватися далі – ви вже давно могли це відчувати та виношувати думки про зміни. Досить думати – вперед!
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: обранці, які здавалися майже ідеальними, можуть відкритися з неочікуваного боку, а “зазіхання” на когось іншого – ні до чого не призвести. Та краще не шукати конфлікту там, де немає чого з’ясовувати.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: Водоліям краще боротися з іпохондрією, у яку вони впадатимуть час від часу, та не вишукувати в себе симптоми усіх хвороб на світі. Продуктивний відпочинок, здоровий режим та усмішка – цей арсенал матиме кращий ефект, ніж кілограми пігулок.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуРиби
Риби точно все зможуть, якщо знайдуть найоптимальніший баланс у стосунках з іншими. Хоча в них і залишиться багато запитань без відповідей, просування у новому напрямку все-таки розпочнеться – ну а відповіді знаходитимуться у процесі.

Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуФінанси та кар’єра: не виключено, що багатьом представникам цього знаку захочеться буквально почати все з чистої сторінки. Найголовніше – заручитися підтримкою близьких, тоді можна і нові стіни штурмувати.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуОсобисте життя: деяким з Риб захочеться завдати удари у відповідь на не надто гарну поведінку їхніх партнерів, а іншим – пошукати підтримки на стороні або впевнитися у своїй привабливості за допомогою інших. Та краще бути вищим за обставини та виявити витримку.
Гороскоп: чого очікувати від 2018 рокуЗдоров’я: існують ризики потрапити у лікарню, тому краще завчасно потурбуватися про своє здоров’я, щоб уникнути цього.