Гордон анонсував потужне «вкидання правди про Майдан»

Відомий український журналіст Дмитро Гордон заявив в ефірі 112. каналу, що в найближчий рік буде дуже багато інформації про те, хто реально стояв за подіями на Майдані.

«Всю правду про події на Майдані ми дізнаємося протягом найближчого року. Я вам гарантую, що до президентських виборів буде такий потужний вкид правди, аби шприц, яким будуть вкидати, не зламався », – сказав Гордон.

В ефірі NewsOne журналіст додав, що в історії Майдану є безліч протиріч.

«Перед вами людина, яка пройшла два Майдани і був там з самого початку. І не просто стояв на Майдані і на трибуні Майдану в 2004-му і в 2013-2014 роках, але і все робив своїми публічними виступами, щоб спочатку [Віктор] Ющенко став президентом, а потім – щоб скинули [президента Віктора] Януковича. І оскільки я там був навіть в найважчі моменти, маю моральне право говорити все, що думаю. Історія Майдану сповнена протиріч. І практично на всі питання у мене відповіді є. Практично про всі моменти, які я називаю стрьомними, все я знаю », – зазначив журналіст.

Гордон підкреслив, що в курсі не тільки він, «але і всі, кому належить знати».

«Про відрізане вухо [активіста Автомайдану Дмитра] Булатова, про побиття [журналістки] Тетяни Чорновіл, про події, які завжди траплялися в п’ятницю, напередодні недільного віча, про побиття студентів на Майдані (хто віддавав накази, кому це було потрібно), про початок Майдану, про олігархів, які стояли за початком Майдану, про студентський та основний Євромайдан … Я про це практично все знаю », – перерахував Гордон.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *