ФРОНТМЕН ГУРТУ «X-RAYS» ОЛЕКСАНДР МАКСИМЕНКО МРІЄ ПРО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ФОРМАТ ВИСТУПІВ СВОГО КОЛЕКТИВУ

Ми живемо в одному місті, проте кожний існує у своєму світі, який називається захопленням. І чим більше захоплення, тим яскравіший суб’єктивний світ людини та її однодумців, тим більших успіхів вони досягають. Правда, існує думка, що слава, успіхи, досягнення й навіть гроші — це всього лише атрибути на шляху до мети. А мета — відчуття свята, коли душа співає, а розум задоволено усміхається. Про яскравий світ першого цьогорічного гостя нашої газети Олександра Максименка та його друзів читайте в сьогоднішньому інтерв’ю. Обовязково прочитайте. Дуже цікаво

До речі, сам Саша днями розмістив такий пост у ФБ:

Oleksandr Maksymenko:

Дивина та й годі!.. Вкотре переконуюся, що супроводжують мене по життю незвичні і цікаві люди, і кожна зустріч, знайомство не даремне в житті моєму.
Здавалося б звичайне інтерв’ю, котрих в силу публічної діяльності, вже було десятки. Затишна кав’ярня “Каприз” в історичному центрі міста. На диво, час для розмови було обрано вдало – заклад ще був не переповнений віддвідувачами. Моїм інтерв’юером став журналіст Газета “Діловий Переяслав” Olexandr Matvienko.
І все б здавалося як зазвичай – запитання, відповіді…
Але мене постійно наздоганяло відчуття, що я не на своєму місці. Ми так розговорилися і почали ділитися власними життєвими історіями, що я зрозумів – я маю брати інтерв’ю у цієї творчої людини, маю я запитувати і цікавитися мудрим і життєвим досвідом Олександра. До речі з почуттям гумору теж все добре.
Отакі бувають зустрічі і знайомства)
Вже в цю середу можна буде почитати, що ми набалакали – там відверто про початок творчого шляху, імена та події, що робили мене таким, котрим став я в теперешіньому часі.
Цініть миті і людей, почуємось скоро)

Світлина від Oleksandr Maksymenko.

Так, інтервю вийшло сьогодні, а ось Олександр Матвієнко зараз в лікарні…. За ці дні сталося багато не найкращого в історії нашого видання… На жаль.
Але, сподіваюся, ми розкрутимо цей клубок нападок та перешкоджання нашій професійній діяльності і винні понесуть заслужене покарання.
Побажаємо майстру пера, журналісту, надзвичайно талановитій, добрій, чесній людині Олександру Володимировичу, швидшого одужання

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *