Loading...

Франсуа Фійон звинуватив Київ у розпалюванні війни на Донбасі

Переможець праймеріз республіканців у Франції і один з кандидатів на президентське крісло Франсуа Фійон заявив, що Київ розпалює конфлікт на сході України. Про це пише Deutsche Welle.

Екс-прем’єр-міністру Франції політологи поки віддають перемогу і на президентських виборах, які відбудуться навесні 2017 року. Фійона називають проросійським кандидатом. Зокрема, він виступає за зближення з Росією і скасування санкцій, оскільки вони тільки “розорили західноєвропейських фермерів”.

Фійон також заявив, що на офіційному Києві лежить відповідальність за розпалювання конфлікту на сході України. Ще одна заява Фійона, що він готовий до співпраці з Росією щодо Сирії, щоб побороти “Ісламську державу”. При цьому відносини з США для нього все ж пріоритетні, ніж з Росією.

У Франції Фійон збирається скасувати 35-годинний робочий тиждень. Держслужбовці, на його думку, повинні працювати 39 годин на тиждень. Він також виступає за зниження податків для підприємців і скасування особливого податку для власників великого капіталу.
Для зменшення держборгу політик планує підняти пенсійний вік з 62 до 65 років. Фійон також хоче знизити витрати держави на 100 млрд євро за п’ять років і скоротити число держслужбовців на 500 тисяч осіб, що становить 10 відсотків від їх загальної кількості.
Французів, які виїхали воювати на стороні джихадистів, на його думку, слід позбавляти громадянства і перешкоджати їх поверненню в країну, а іноземців, запідозрених у зв’язках з терористичними організаціями, висилати з Франції.
Фійон виступає за введення квоти на іммігрантів і за обмеження доступу іноземців до соціального забезпечення.
Також Фійон пропонує обмежити права одностатевих пар на усиновлення дітей.

Нагадаємо, що член партії “Союз за народний рух”, екс-прем’єр-міністр Франсуа Фійон займає перше місце на праймеріз республіканців з результатом 43% голосів. На другому місці правий політик, член “Союзу за президентську більшість” Ален Жюппе отримав підтримку у 26% виборців. Екс-президент Ніколя Саркозі заручився підтримкою лише 23%.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *