Екс-завідувача відділенням “Охматдиту” підозрюють у списанні препаратів крові на суму 1 млн гривень

Завідувачу одного з відділень НДСЛ “Охматдит” Міністерства охорони здоров’я повідомили про підозру в неналежному виконанні службових обов’язків, внаслідок чого були безпідставно списані препарати крові на суму понад 1 млн гривень. Про це стало відомо з повідомлення на сторінці прокуратури Києва в Facebook.

“Згідно з матеріалами слідства, чиновник, всупереч покладеними функціональними обов’язками, не забезпечив належний контроль за повнотою обліку препаратів крові і їх компонентів, які використовуються під час обстеження і лікування дітей, які потребують термінового переливання крові”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що несумлінне ставлення посадової особи до своїх обов’язків створило умови для нецільового або неналежного використання цих лікарських засобів.

Дії посадової особи кваліфіковані за ч. 2 ст. 367 КК – службова недбалість, тобто невиконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки.

Нагадаємо, що в червні 2019 року Міністерство охорони здоров’я України направило лист до Національної поліцію, НАБУ і Генпрокуратуру, в якому закликало відповідні органи провести перевірку можливих протиправних дій співробітників Національної дитячої спеціалізованої лікарні “Охматдит” (НДСЛ “Охматдит”) і вжити необхідних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *