Екс-радник мера Нью-Йорка Джуліані, Сем Кислін прибув в Україну в зв’язку з розслідуваннями проти Порошенка, – ЗМІ

У 2018 року СБУ заборонила Кисліну в’їзд в Україну в зв’язку з “необхідністю захисту економічних інтересів” країни

Американський мільярдер, екс-радник мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані Сем Кислін прибув в Україну в зв’язку з розслідуваннями проти екс-президента України Петра Порошенка. Про це повідомило видання “Апостроф” пізно ввечері, 13 червня.

“Американський мільярдер, екс-радник мера Нью-Йорка Рудольфа Джуліані Сем Кислін кілька годин тому прилетів до України”, – йдеться в повідомленні.

Візит бізнесмена журналісти пов’язують з розслідуванням корупційних справ екс-президента України Петра Порошенка.

Нагадаємо, в березні цього року Сем Кислін публічно звинуватив на той момент чинного українського президента в геноциді українського народу і передбачив втрату влади Петром Порошенком.

Також Кислін розкрив факти корупції щодо купівлі вугілля з Філадельфії, в результаті якої в Україну було завезено вугілля з ПАР та Росії за завищеними цінами.

Раніше видання “Страна” писало, що 28 серпня 2018 року Кислін прилетів в Україну на літаку з рейсом №232, сполученням “Київ-Нью-Йорк” авіакомпанії “МАУ”. В аеропорту “Бориспіль” йому не вдалося пройти далі терміналу “D”, оскільки його “завернула” прикордонна служба.

Приводом став видана за пару місяців до цього заборона на в’їзд йому в Україну на найближчі п’ять років. В офіційній інтерпретації СБУ, такі заходи були викликані “необхідністю захисту економічних інтересів” української держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *