У Житомирській області виявили майже 200 одиниць вкраденої військової техніки

У Житомирській області правоохоронці виявили та вилучили майже 200 об’єктів військової техніки та транспортних засобів. Про це повідомляє прес-служба Національної поліції.

«Серед виявленої техніки – БТРи, БМП, ЗІЛи, УРАЛи, ГАЗ, кунги,  причепи, автоцистерни, автовишки, тягачі з лебідками та інша техніка, у т.ч. для транспортування людей по суходолу і на воді. Також вилучено значну кількість запчастин до неї, акумуляторні батареї, шини та інше», – йдеться у повідомленні.

На схему розкрадання спеціальної техніки та транспортних засобів вийшли у ході розслідування обставин пошкодження магістрального нафтопроводу. Оголошення про продаж цієї техніки було розміщено в Інтернет-мережі. Наразі встановлюється приналежність вищезазначеної техніки, у тому числі чи перебуває вона на відповідному обліку у військових частинах.

За даними поліції, оголошення про продаж зазначеної техніки було розміщено фізичною особою в Інтернеті.

У Житомирській області виявили майже 200 одиниць вкраденої військової техніки

“Санкціоновані обшуки були проведені за кількома адресами, де зберігалися транспортні засоби. Окрім власне самої техніки, ми також вилучили і документи про її походження. Наразі зазначену в них інформацію перевіряють”, – повідомив начальник обласної поліції В’ячеслав Печененко. Наразі триває розслідування, поліцією ініційовано клопотання про накладення арешту на цю техніку до з’ясування всіх обставин.

Розпочато кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) Кримінального кодексу України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *