Джонсон – Путіну: Нормалізації відносин не буде, поки РФ не припинить підривати колективну безпеку

Заява прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона в ході зустрічі з президентом РФ Володимиром Путіним в кулуарах Берлінської конференції по Лівії, повідомляє канцелярія уряду Сполученого Королівства, пресслужба Кремля. Нормалізації відносин між Великобританією та РФ не буде, поки Росія не припинить підривати колективну безпеку і вести дестабілізуючу діяльність, яка загрожує Англії та її союзникам.

Джонсон заявив, що позиція Великобританії щодо подій у Солсбері залишилася незмінною і застосування хімічної зброї з боку РФ було “було безрозсудною і нахабною спробою вбити невинних людей”. “Подібні атаки не мають повторитися”, – заявив Джонсон.

 “Нормалізації наших двосторонніх відносин не буде, поки Росія не припинить дестабілізуючу діяльність, яка загрожує Великобританії і нашим союзникам і підриває безпеку наших громадян і нашу колективну безпеку”, – додав він.

 Також прем’єр-міністр Великобританії заявив, що обидві країни мають займатися питаннями міжнародної безпеки, такими як Лівія, Сирія, Ірак і Іран”.

У повідомленні Кремля зазначається, що 19 січня Путін провів зустрічі з Борисом Джонсоном у перерві переговорів на Міжнародній конференції по Лівії. “Обговорювалися питання двосторонніх відносин, міжнародні проблеми, зокрема врегулювання ситуації у Лівії”, – йдеться у повідомленні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *