Дзеркальна дата 12:12: що означає цей день

Дзеркальна дата 12.12 – день, у який можна здійснювати доленосні вчинки і зважитися на щось нове. У цьому впевнені нумерологи. Так, вони стверджують, що такий збіг цифр – це можливість привернути до себе удачу і навіть багатство.

Вважається, що дзеркальна дата завжди має величезну силу і енергетику, пише “АіФ”. “Що стосується здоров’я – у цей день можна зважитися на медичні маніпуляції і процедури, також успішними будуть будь-які операції і косметологічні процедури.

Якщо давно планували похід до гінеколога, стоматолога чи на УЗД – це дуже сприятливий час”, – йдеться в публікації. Також зазначено, що 12 грудня – хороший час для зміни іміджу або кардинальної зміни в зовнішності, зміни кольору волосся або стрижки.

Також 12 грудня може обіцяти рішучість і сили, які дозволять порвати з минулим, піти від руйнування самого себе або зважитися прибрати з життя все непотрібне.

У кар’єрі – у цей день править Меркурій – бог торгівлі, тому у комунікабельних людей все повинно скластися якнайкраще. Є шанс укласти важливі угоди, провести успішні переговори, удача буде супроводжувати активних, рішучих і ризикових людей.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *