ДРУЖИНА МАККЕЙНА БУДЕ СПОСТЕРІГАЧЕМ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Таким чином вона хоче вшанувати спадщину свого чоловіка.

Дружина померлого американського сенатора Джона Маккейна Сінді буде спостерігачем на виборах президента України. Про це вона повідомила на своїй сторінці у Twitter.

“Я не можу придумати кращого способу вшанувати спадщину свого чоловіка, ніж демонструвати постійну підтримку свободи в країні, про яку так глибоко піклувався чоловік”, – зазначила Сінді Маккейн.

Дружина сенатора буде частиною спостережної місії  Міжнародного республіканського інституту – некомерційної громадської організації, діяльність якої спрямована на підтримку розвитку свободи та демократії в усьому світі.

У Києві Сінді Маккейн вже встигла зустрітися із мером столиці Віталієм Кличко. “Завжди чудово зустрітися зі старими друзями”, — написала вона у Twitter.

ДРУЖИНА МАККЕЙНА БУДЕ СПОСТЕРІГАЧЕМ НА ВИБОРАХ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Нагадаємо, американський сенатор-республіканець Джон Маккейн помер 25 серпня, у віці 81 року. Напередодні Джон Маккейн вирішив припинити лікування від онкологічної хвороби, котру виявили в нього торік. Близькі Маккейна пояснили, що хвороба ще рік тому розвивалася агресивно, а прогнози лікарів були невтішними. Однак сенатор перевершив очікування медиків і протримався рік.