Степанов: очікується до 25 тисяч хворих щодня, головне, щоб не було колапсу медичної системи

Уряд може зупинити транспорт, якщо ситуація з пандемією COVID-19 почне “виходити з-під контролю”. Про це сказав міністр охорони здоров’я Максим Степанов в ефірі “Україна 24” та “Свобода слова Савіка Шустера”

“Якщо ситуація буде виходити з-під контролю, то окремим рішенням уряду ми можемо зупинити транспорт. Головне, щоб не було колапсу медичної системи, це основний показник. Зараз дуже важливо дотримуватися карантинних обмежень”.

За словами Степанова, карантинні обмеження в Україні будуть діяти до кінця року.

Крім цього, за словами міністра, зростання захворюваності в Україні триватиме ще два-три тижні. Протягом 2-3 тижнів, за розрахунками МОЗ, може бути 25 тисяч хворих на добу.

Степанов наголосив, що коронавірус тепер частіше вражає молодих людей, при цьому він став більш заразним. Змінилася також клінічна картина хвороби: наразі дуже велика кількість “важких” хворих, через що зросло навантаження на лікарів.

Повідомляється, що в кінці березня або початку квітня очікуються поставки вакцин в рамках глобальної програми COVAX. У квітні також очікуються поставки вакцини Covishield (AstraZeneca).
Нагадаємо:
Станом на ранок п’ятниці, 26 березня, в Україні офіційно підтверджено 1 614 707 випадків коронавірусної інфекції. З них 18 132 – виявлено за минулу добу, що стало рекордом із початку 2021 року.

Більше новин читайте на сайті “Діловий Переяслав”