СААКАШВІЛІ ЗАЯВИВ ПРО ПОГРОЗИ

Він автоматично має право на громадянство Нідерландів.

Позбавлений українського громадянства екс-глава Одеської ОДА Міхеіл Саакашвілі розповів, що поки український паспорт знаходиться з ним.

Про це він повідомляв в інтерв’ю “Українській правді”.

Він додав, що його дружина – нідерландка і він автоматично маю право на нідерландське громадянство, адже вони одружні чимало років.

“Мої діти з грузинськими паспортами також мають нідерландські паспорта. Цієї проблеми у мене немає. Але я цього свідомо не робив і не буду робити”, – зазначив Саакашвілі.

Він навіть пожартував про те, де буде жити.

“Я буду жити в транзитній зоні аеропорту “Бориспіль”. Там зроблений хороший ремонт, мій друг там директор. Я сподіваюся, що він знайде мене там затишне місце. Це жарт, але я знайду можливості. Немає такого контролю, як вони думають. Я з багатьма на зв’язку в українській службі. Я колишній український прикордонник (він служив на ОКПП “Чоп” в 1986 році – ред)”, – сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, в АП підтвердили, що Порошенко позбавив Саакашвілі українського громадянства
Порошенко Саакашвілі позбавив громадянства України на підставі рекомендацій Комісії з питань громадянства при президентові України. Про це повідомили в Адміністрації президента.

Сам Саакашвілі заявив, що його хочуть змусити отримати статус біженця, проте він збирається домагатися законного права повернутися в Україну.

За словами політика, він мав двогодинну розмову з президентом України цьогоріч на Мальті.

Колишній президент Грузії і екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі, якого позбавили українського громадянства, заявив про погрози з боку президента України Петра Порошенка. Про це він сказав в інтерв’ю “Українській правді”.

“У мене була двогодинна зустріч з Порошенком в березні цього року на Мальті. Це було дві години погроз і шантажу з його боку. З тих пір я стикався з різними неприємностями, я думаю, що це було його останнє попередження”, – заявив він.

Саакашвілі додав, що український президент сам запропонував йому зустрітися на Мальті.

“Він мені говорив, що я повинен зупинитися, перестати критикувати, як він говорив, розгойдувати Україну, виконувати план Путіна… на що я розсміявся йому в обличчя. Я йому сказав, що “план Путіна” – це те, що він робить. Тому що він встановив стратегічний альянс з Ахметовим, тримає в парламенті Хомутинника і інших бариг, і з ними домовляється. Я вважаю, що це – “план Путіна” набагато більше, ніж те, що я роблю”, – сказав Саакашвілі.

За словами екс-глави Одеської ОДА, Порошенко, в разі, якщо він “заспокоїться”, обіцяв йому на наступних парламентських виборах фракцію в парламенті і “свою маленьку нішу в українській політиці”.

“Друге – він сказав, що якщо я спробую розгойдувати далі ситуацію і домагатися дострокових виборів, то, по-перше, він готовий вводити воєнний стан. На що я йому сказав, що у нього таких сил немає, з чим він начебто погодився. Тому він сказав, що навіть якщо ми не введемо військовий стан, ми будемо приймати індивідуальні заходи. І так загрозливо на мене подивився”, – розповів Саакашвілі.

Саакашвілі також заявляє, що Порошенко запитував, чому він критикує його, а не, наприклад, Тимошенко або Авакова.

“Я сказав, що я критикую всю владу, особливо Авакова, але після того, як він став повністю контролювати уряд, вся відповідальність лежить на ньому. Якщо Тимошенко прийде до влади, вона стане об’єктом інтересу”, – відповів Саакашвілі. Більше читайте тут: https://tsn.ua/politika/saakashvili-zayaviv-pro-pogrozi-z-boku-poroshenka-968478.html

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *