Loading...

Трамп підтримує жорсткість антиросійських санкцій – Білий дім

Прес-секретар Білого дому Сара Сандерс заявила, що президент США Дональд Трамп підтримує введення “жорстких” санкцій проти Росії, Ірану та КНДР.

У той же час, адміністрація президента очікує побачити остаточний варіант законопроекту, який прийняла Палата представників, передає Reuters.

“У той час як президент підтримує жорсткі санкції відносно Північної Кореї, Ірану та Росії, Білий дім вивчає законопроект Палати представників і очікує остаточний законодавчий пакет на столі президента”, – заявила вона.

Нагадаємо, Палата представників Конгресу США проголосувала за законопроект, який запроваджує нові санкції проти РФ, Ірану та КНДР, а також обмежує здатність президента США Дональда Трампа знімати санкції проти Росії без згоди Конгресу.

Про це повідомляє The Voice of America.

Відповідний законопроект підтримали 419 членів палати, 3 голосували проти.

“Ці три режими в різних частинах світу загрожують життєво важливим інтересам США, і вони дестабілізують своїх сусідів”, – заявив голова Комітету з питань закордонних справ Ед Ройс, республіканець з Каліфорнії.

“Якщо президент Трамп хоче грати в гольф або робити щось зі своїм другом паном Путіним, він може не розраховувати на Конгрес, тому що ми збираємося покарати пана Путіна”, – заявив Елойт Енгел, депутат із Комітету закордонних справ перед голосуванням.

Зазначимо, що далі законопроект мають розглянути у Сенаті, де попередній варіант цього законопроекту був підтриманий переважною більшістю. Після цього документ потрапить на стіл президенту США на підпис.

Повідомляється, що тепер адміністрація Трампа підтримує нові санкції після протестів проти деяких змін у законопроекті.

В разі його прийняття, закон дасть Конгресу можливість швидко відхилити будь-які дії президент щодо скасування чи пом’якшення санкцій.

 

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *