До Авакова приїжджали “небайдужі громадяни”: нагадали про справу Гандзюк

Під маєтком глави МВС України Арсена Авакова відбулася акція, учасники якої “нагадали міністру про провину, що справа Катерини Гандзюк досі не розслідувана”.

Про це ввечері 9 лютого повідомили на сторінці ініціативної групи “Хто замовив Катю Гандзюк?”.

“Небайдужі громадяни завітали в гості до міністра Авакова. … Нагадали, що є і його вина в тому, що справа Катерини Гандзюк досі не розслідувана”, – йдеться у повідомленні.

 

 

 

ФОТО ЗІ СТОРІНКИ ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ “ХТО ЗАМОВИВ КАТЮ ГАНДЗЮК?”.

“Міністру не подобаються мирні мітинги. Активістів, які прийшли на зустріч із Тимошенко, щоб запитати про те, як довго ще Мангер буде займати місце у “Батьківщині” та перебувати на своїй посаді, “спакували” правоохоронці. … До них застосував газ та побив колишній “Беркут”. … 21 затриманий з травмами різного ступеню тяжкості”, – заявили учасники акції. 

Ініціативна група “Хто замовив Катю Гандзюк?” заявляє, що лідер ВО “Батьківщина”, кандидат у президенти Юлія Тимошенко “продовжує захищати вбивцю Гандзюк” Владислава Мангера, який має понести політичну відповідальність за свої дії.

Про це йдеться у повідомленні ініціативи, яке розміщено на її facebook-сторінці ввечері 9 лютого.

“Чому ініціативна група була сьогодні на мітингу Тимошенко? Тому, що Владислав Мангер є членом партії “Батьківщина”. Тому що саме “Батьківщина” привела його на посаду голови Херсонської облради. Завдяки своїй посаді та своїм зв’язкам Мангер може впливати на слідство. Ми вимагаємо, щоб ця людина понесла спочатку політичну відповідальність за свої дії, і саме Тимошенко мала зробити так, щоб Мангер не міг вирішувати нічого до завершення слідства”, – заявляють в ініціативній групі.

“За цю вимогу активістів затримав та побив “Беркут”. Тимошенко продовжує надалі захищати вбивцю Гандзюк, а з її соратниками, які задають незручні питання, розправлятись методами екс-президента Януковича”, – йдеться у повідомленні.

 Також в ініціативній групі наполягають, що “жодного штурму РУВС, “зеленок”, провокацій” не було.

“Лише мирне зібрання. Агресія поліції до активістів до будь-яких дій зі сторони активу.

У свою чергу у “Батьківщині” заявили, що “ці скандали та провокації навмисно влаштовує влада”, а інцидент на Подолі – “чергова спецоперація СБУ, організована за прямою вказівкою Петра Порошенка”. 

“Нашу подію намагаються штучно прив’язати до сутички активістів із правоохоронцями. Переконана: те, що відбувається зараз – чергова спецоперація СБУ, організована за прямою вказівкою Порошенка. Використані методи свідчать, що для збереження влади він готовий до будь-яких злочинних дій і радикальних кроків”, – заявила Юлія Тимошенко. 

Бюро Херсонської облорганізації ВО “Батьківщина” вирішило вважати Владислава Мангера виключеним з членів партії.

Як повідомили у прес-службі “Батьківщини” пізно ввечері 9 лютого, відповідне рішення було ухвалене на засіданні Бюро напередодні.

“Тим же рішенням Бюро рекомендувало Мангеру залишити посаду голови Херсонської обласної ради”, – йдеться у повідомленні.

Раніше Мангер заявив, що призупиняє членство в “Батьківщині” на час розслідування справи Катерини Гандзюк.

Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *