Деталі нового контракту Коболєва

Очільнику «Нафтогазу» скасували премії, зняли з порядку денного питання виплати бонусів та врізали зарплату

За умовами нового контракту, зарплата голови правління Національної акціонерної компанії «Нафтогаз України» Андрія Коболєва зменшена більш ніж вдвічі. Про це пише «Уніан» з посиланням на деталі контракту Коболєва.

«Наглядова рада НАК «Нафтогаз України» продовжила контракт з головою НАК Андрієм Коболєвим ще на чотири роки – до 22 березня 2024 року. Згідно з умовами нового контракту, зарплата керівника НАК зменшена більше, аніж у два рази. Також скасовано премії та знято з порядку денного питання виплати бонусів», – йдеться в повідомленні.

За інформацією ЗМІ, додатково голові «Нафтогазу» встановлено низку критеріїв оцінки ефективності діяльності, серед яких виконання плану надходжень до бюджету та зростання видобутку українського газу.

«Уряд підтримав це кадрове рішення з урахуванням умов наглядової ради», – зазначається в повідомленні.

Напередодні стало відомо, що Кабінет міністрів України схвалив продовження контракту з головою правління НАК «Нафтогаз України» Андрієм Коболєвим. Як відомо, 16 березня наглядова рада НАК «Нафтогаз України» вирішила продовжити контракт з главою корпорації Андрієм Коболєвим.

Раніше депутат Олексій Кучеренко назвав авантюрою можливе продовження контракту главі «Нафтогазу» Коболєву.