Держекоінспекція затримала браконьєрів, які хотіли вивезти за кордон щиглів

Держекоінспекція конфіскувала близько півтори сотні щиглів, яких хотіли вивезти на продаж за кордон, де їх пускають на делікатеси для багатих. Усіх вилучених пернатих, які, до слова, охороняються Бернською конвенцією, сьогодні випустять на волю. Про це на своїй Facebook-сторінці розповів голова Держекоінспекції України Андрій Мальований.

За його словами, вчора інспекція Столичного округу отримала інформацію стосовно незаконного перевезення цих рідкісних птахів, які охороняються Бернською конвенцією, для подальшого продажу.

Сьогодні вранці оперативна група ДЕІ виїхала на місце, про яке йшлося у зверненні, та затримала браконьєрів. У порушників було вилучено коробки, в яких знаходилось близько півтори сотні птахів.

Наразі конфісковані щиглики знаходяться у Держекоінспекції в належних умовах. Інспектори готують матеріали щодо цього порушення для їх спрямування у правоохоронні органи.

Сьогодні о 15:00 птахів випустять у їх середовище проживання. Це буде відбуватися поблизу кінно-спортивного клубу “Магнат” (Липнева вул. 1, Чубинське, Київська область).